• Absolwenci LO

        • ABSOLWENCI 2018

            • KLASA A
              wychowawca
              JOLANTA LAMIROWSKA
            •  

              Borkowski Krystian
              Cebelińska Wiktoria
              Cebeliński Jakub
              Chiliński Adam
              Halicka Natalia
              Jakubik Luiza
              Kazberuk Maja
              Komosiński Przemysław
              Łaguna Szymon
              Ostrowski Damian
              Pachucki Jakub
              Pieniążek Izabela
              Pieńczykowska Beata
              Płochocki Przemysław
              Poślednik Ewa
              Samełko Martyna
              Sokołowski Michał
              Święczkowski Adam
              Wszeborowski Marcin
              Wysocka Katarzyna
              Zabielska Izabela
              Zawadka Filip
              Ziółkowska Natalia
              Żelazna Daria

            • KLASA B
              wychowawca
              TOMASZ KINDEUSZ
            •  

              Demby Maciej
              Drzazgowska Izabela
              Dylewski Eryk
              Gliński Artur
              Kalinowski Rafał
              Kamiński Kuba
              Maciorowski Mateusz
              Mieczkowska Aleksandra
              Milewska Natalia
              Olender Konrad
              Ornowska Justyna
              Piwowarski Kacper
              Przyborowska Monika
              Skwarko Sylwia
              Sokołowska Natalia
              Sulewska Natalia
              Szymanowska Julita
              Tomczak Zofia
              Walczak Natalia
              Wojsław Aleksandra
              Ziarko Mateusz
              Ziemkiewicz Marta
              Zolnik Daniel
              Żabiński Wiktor

            • KLASA C
              wychowawca
              URSZULA PARTYKA
            •  

              Bikowska Sylwia
              Cimochowska Monika
              Dobrzycka Ewelina
              Gulan Zuzanna
              Jachimska Weronika
              Janiszewska Justyna
              Jankowska Oliwia
              Kozłowska Angelika
              Kukier Zuzanna
              Kuryś Gabriela
              Łuczków Katarzyna
              Niedbała Emilia
              Obrycka Marta
              Płochocka Adrianna
              Podbielska Izabela
              Polakowska Natalia
              Purwin Patrycja
              Randzio Julia
              Świderska Marlena
              Turowska Sylwia
              Zaborowska Justyna
              Zyskowska Emilia
              Zyskowska Marta

            • KLASA D
              wychowawca
              ANNA KATARZYNA WĄDOŁKOWSKA
              URSZULA WITOSŁAW
            •  

              Alencewicz Joanna
              Blaszko Karolina
              Bobran Klaudia
              Cieciuch Kinga
              Czerkas Krzysztof
              Jabłońska Paulina
              Jarmutowska Sylwia
              Karwowski Karol
              Kiełczewska Kamila
              Klimaszewski Wojciech
              Krukowska Alicja
              Łepkowska Weronika
              Marcinczyk Natalia
              Modzelewska Izabela
              Mysiewicz Kinga
              Pięczykowska Natalia
              Siedlecka Sylwia
              Sierakowska Marlena
              Sobecki Damian
              Tuźnik Paulina
              Wileńska Ewelina
              Wiśniewska Klaudia
              Wiśniewska Olga
              Złotkowska Katarzyna
              Żywno Dominik

            • KLASA E
              wychowawca
              ELŻBIETA MALINOWSKA
            •  

              Bąkała Marta
              Bobrowski Adam
              Budna Brygida
              Deresz Magdalena
              Gardocka Agata
              Jabłoński Dawid
              Jeglińska Klaudia
              Komosińska Angelika
              Komosiński Zbigniew
              Krukowska Joanna
              Kupiecki Patryk
              Milewska Karolina
              Pachucki Krzysztof
              Paszkowski Patryk
              Płocicko Joanna
              Purwin Przemysław
              Remfeld Szymon
              Sawczuk Aleksandra
              Siemion Karina
              Skibniewska Justyna
              Styczyńska Karolina
              Stypułkowska Weronika
              Sulewska Natalia
              Szymanowski Cezary
              Świderska Karolina
              Trzonkowski Dawid
              Waszkiewicz Krzysztof
              Wojciechowska Małgorzata
              Zaborowska Aleksandra