• Skład Samorządu w roku szkolnym 2021/2022

Wiktoria Porsewa

• O nas

• Kim jesteśmy?
        Jesteśmy grupą młodych, angażujących się w życie szkoły ludzi. Swoim działaniem chcemy polepszyć życie naszej szkoły, sprawić, aby była miejscem, do którego każdy chce przychodzić.

Co chcemy zrealizować?
        Zrealizujemy kilka wydarzeń, które mamy nadzieję, że zapadną w pamięć naszym koleżankom i kolegom. Wśród nich będzie m.in.: Dzień Licealisty. Będzie to wydarzenie, podczas którego świetnie będziemy się bawili jako szkolna społeczność, ale zarazem będzie to kampania promocyjna naszej szkoły - "Kopernika" - wśród uczniów szkół podstawowych. Zrobimy wszystko, aby ten dzień zapadł w pamięci tych wszystkich, którzy skorzystają z naszego zaproszenia i zechcą razem z nami świętować.

Jesteśmy gotowi zaangażować się w życie szkoły.

Nie brak nam pomysłów i motywacji, aby je zrealizować. Przekonacie się o tym wkrótce!!!

Co udało nam się zrealizować?
        Napiszemy, jak zrealizujemy (c.d.n.).