• UNIHOKEJ - PODWÓJNE ZŁOTO DLA NASZEJ SZKOŁY 2018/2019

• 12 grudnia 2018r. w hali MOSiR w Grajewie odbył się turniej finałowy Licealiady Województwa Podlaskiego w Unihokeju dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły, po zajęciu III miejsca w 2016 i w 2017r., w końcu sięgnęła po tytuł mistrzowski, pokonując w bezpośredniej walce: ZS z Suchowoli, XIV LO Białystok, II LO z Łomży i ZS z Wojewodzina.

Reprezentacja chłopców ILO Grajewo przystąpiła do rozgrywek w roli obrońców tytułu mistrzowskiego wywalczonego w 2017r. Nie zawiedli i po raz kolejny okazali się najlepsi, pokonując w bezpośredniej walce ZS nr 2 Grajewo, ILO Suwałki, ZSM Białystok, ZST Suwałki i ZSMiO z Łomży.

naszą szkołę reprezentowali

Dziewczęta:

Martyna Efir, Wiktoria Wiśniewska, Weronika Zaborowska, Weronika Skibniewska, Ewelina Świderska, Katarzyna Krzyżanowska, Patrycja Kuzia, Aleksandra Laskowska, Weronika Bałdyga, Anna Czapska, Anna Cybula

Chłopcy:

Maciej Groszyk, Dawid Kalinowski, Piotr Łajewski, Paweł Dąbrowski, Kamil Sidor, Marcel Formejster, Artur Bieńkowski, Piotr Konopka, Michał Łaguna, Mateusz Lachowicz, Patryk Kuczyński

Gratulujemu Uczniom i opiekunowi - Panu Tomaszowi Kindeuszowi

• MIĘDZYSZKOLNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA MOSiR W GRAJEWIE

• 24 lutego 2019r. w hali MOSiR odbył się Międzyszkolny Halowy Turniej Piłki Nożnej. Miał on za zadanie zachęcić młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i wdrażać do rywalizacji sportowej z poszanowaniem zasad fair play. W rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie. Wśród piłkarzy wyłoniono:

• najlepszego strzelca                   - Jonatan Kropiewnicki (ZS Wojewodzin)
          • najlepszego zawodnika             - Rafał Hołtyn (PGProstki);
          • najlepszego bramkarza             - Filip Święciński (I LO Grajewo).

W turnieju naszą szkołę reprezentowali:

Maciej Groszyk,

Dawid Kalinowski,

Filip Święciński,

Marcel Formejster,

Łukasz Podbielski,

Jan Masiewicz,

Michał Łaguna,

Michał Jagłowski

Gratulujemy!

• PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO 2017/2018

• 25 lutego 2019r. w Szkole Podstawowej w Rajgrodzie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu grajewskiego za rok szkolny 2017/2018.

W uroczystości wzięli udział samorządowcy, dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie szkół z terenu powiatu grajewskiego. Przedstawiciele najlepszych placówek odebrali puchary oraz okolicznościowe dyplomy.

Nasza szkoła w klasyfikacji łącznej zdobyła największą liczbę punktów i po raz kolejny okazała się najbardziej usportowioną szkołą ponadgimnazjalną powiatu grajewskiego. Zostaliśmy również sklasyfikowani najwyżej ze wszystkich szkół naszego powiatu w wojewódzkim sportowym współzawodnictwie /11 miejsce/.

Podziękowania od starosty grajewskiego otrzymali również nasi uczniowie, mistrzowie województwa w unihokeju - Maciej Groszyk, Rafał Kalinowski, Szymon Łaguna Kamil Sidor, Marcel Formejster, Przemysław Purwin, Piotr Konopka, Michał Łaguna, Paweł Dąbrowski, Mariusz Bobrowski, Przemysław Płochocki i Dawid Jabłoński oraz nauczyciele, których podopieczni zdobyli medale w finałach imprez sportowych z kalendarza Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Białymstoku. Z naszej szkoły byli to: pani Katarzyna Moszczyńska (III miejsce w biegu na orientację dziewcząt) i pan Tomasz Kindeusz  (I miejsce w unihokeju chłopców, III miejsce w biegu na orientację chłopców  i III miejsce w unihokeju dziewcząt).

LOKATY OIĄGNIĘTE PRZEZ NASZYCH UCZNIÓW WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM

Bieg na orientację

Srebrne muszkiety

IX

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!